Konzultacia s fyzioterapeutom

Konzultácia s fyzioterapeutom

Konzultácia s fyzioterapeutom

Konzultácia s fyzioterapeutom je často zanedbávaná možnosť riešenia zdravotných problémov. Mnohí ľudia cvičia podľa rôznych návodov, či videí z internetu, bez hlbších znalostí svojich zdravotných problémov a možných dôsledkov nesprávne zvoleného alebo vykonávaného cvičenia. Často sa stáva, že si takýmto spôsobom pacienti svoj zdravotný stav ešte zhoršia.

Fyzioterapeut lieci

Konzultácia s fyzioterapeutom pomáha odhaliť skutočný rozsah a príčinu zdravotných problémov. Počas konzultácie sa vás bude terapeut pýtať mnohé otázky ohľadom životného štýlu, vášho zdravotného stavu, dedičných chorôb či typu vašej práce. Pri konzultácii fyzioterapeut odhalí prípadné problémové držanie tela či nezdravé návyky a pomôže vám tak predísť problémom. Na základe už zistených informácií vám môže fyzioterapeut odporučiť určité druhy cvičenia, či naopak varovať vás pred istým druhom   pohybu.

Miesto konzultácie

Informačno-edukačné centrum Zdravá chrbtica

Záhradnícka 74
Bratislava – Ružinov

Čas konzultácie

Konzultácia s fyzioterapeutom trvá približne 30 minút.

Cena konzultácie je 33 €.

Poplatok za konzultáciu je možné uhradiť priamo na mieste. Momentálne pripravujeme tiež možnosť internetovej platby kartou.

Objednať sa na konzultáciu s fyzioterapeutom

Chcete sa objednať na konzultáciu s našim fyzioterapeutom? Prejdite na náš objednávkový formulár.

Ako získať zľavu

Členom klubu sme odoslali 20% zľavový kupón mailom.
20% zľavový kupón pre novo zaregistrovaných členov príde obratom po registrácií na mailovú adresu. Pre správne doručenie kupónu je nutné sa prihlásiť na odber noviniek tu.


[sibwp_form id=1]