SPINAL VITAL

PRVÝ VÝŽIVOVÝ PRODUKT NA SLOVENSKU
PRE STAROSTLIVOSŤ O PLATNIČKY

Vitamíny a Minerály

Jedinečná kombinácia minerálov, vitamínov a podporných látok.

VYŽIVUJE PLATNIČKY

Difúzne vstupuje do medzistavcového priestoru platničky tak, že zlepšuje jej kvalitu, výživu a elasticitu.

VHODNÝ PRE VŠETKÝCH

Ktorý majú akékoľvek ťažkosti s chrbticou.

Čo je Spinal Vital

Jedinečná kombinácia minerálov, vitamínov a podporných látok difúzne vstupuje do medzistavcového priestoru platničky tak, že zlepšuje jej kvalitu, výživu a elasticitu. Zastavuje degeneráciu platničky a znižovanie jej výšky.

Je vhodný pre všetkých, ktorý majú akékoľvek ťažkosti s chrbticou. No najvhodnejší je pre aktívnych ľudí, ktorí chcú žiť zdravo, športujú, športovými výkonmi zaťažujú svoju chrbticu. Určite je vhodný aj pre ľudí, ktorý zaťažujú svoj chrbticu v práci, musia dvíhať ťažké bremena, alebo majú jednostranné zaťaženie, alebo sedavú prácu, lebo aj to je pre chrbticu obrovská záťaž. No nikdy netreba zabúdať aj na cvičenie a posilnenie chrbtice.

Tak isto je Spinal Vital vhodný pre starších ľudí, ktorý už majú problémy s chrbticou. No aj vo vyššom veku je vhodné správne kombinovať výživový prostriedok či už s pohybom alebo akýmkoľvek cvičením, izometrickými posilňovacími cvičeniami alebo prechádzkami. Spinal Vital je vhodný aj pre mladých aktívnych ľudí, ktorí pravidelne trávia čas vo fitnes centrách, ale je potrebné aby ich chrbtica tú záťaž vydržala.

VITAMÍN C

L – LYZÍN

VITAMÍN D3

DRASLÍK

VITAMÍN K1

VÁPNIK

HORČÍK

BROMELAÍN

MANGÁN

BÓR

Spokojní zákazníci

“Spinal Vital užívam od júna. Som rok po operácii bedrového kĺbu a preto, že mám sedavú prácu, začína ma bolievať aj chrbtica. Spinal Vital užívam zatiaľ 3 x denne a citím, že dokážem dlhšie sedieť bez bolesti ako predtým.”

Adriana, Ružomberok 48 rokov

“Ja som použila Spinal Vital, dostala som ho ako darček a chrbát ma konečne prestal bolieť a môžem normálne žiť! Cítim sa ako nová. Odporúčam z celého srdca.”

Katarína, Staškov 42 rokov

“Raz som skončil na pohotovosti, pretože ma seklo v krku  a musel som isť na obstreky. Nebolo to prvý krát a na odporučenie doktora som začal viac cvičiť  brat výživový doplnok Spinal Vital a odvtedy sa mi chvalabohu taká nepríjemná situácia už nezopakovala”

Mário,Liptovský Mikuláš 33

SPINAL VITAL TAKTIEŽ KÚPITE AJ NA MALL.SK